E-BİRLİK SİSTEMİ ÜZERİNDEN ÜYE SİCİL BELGESİ ve FAALİYET BELGESİNİ ELEKTRONİK İMZALI OLARAK ALABİLİR, ODA AİDAT BORÇLARINIZI ÖDEYEBİLİRSİNİZ… (12.04.2017)

E-BİRLİK SİSTEMİ ÜZERİNDEN                      ÜYE SİCİL BELGESİ ve FAALİYET BELGESİNİ ELEKTRONİK İMZALI OLARAK ALABİLİR,             ODA AİDAT BORÇLARINIZI ÖDEYEBİLİRSİNİZ…

E-BİRLİK SİSTEMİ ÜZERİNDEN

ÜYE SİCİL BELGESİ ve FAALİYET BELGESİNİ
                                      ELEKTRONİK İMZALI OLARAK ALABİLİR,                                       
ODA AİDAT BORÇLARINIZI ÖDEYEBİLİRSİNİZ…

 

Değerli  Üyemiz,

E-Birlik sistemi üzerinde yapılan düzenleme ile birlikte, *Oda Sicil ve Faaliyet Belgesini Odamıza gelmeden **elektronik imzalı olarak hızlı bir şekilde alabilir, Oda aidat borçlarınızı görüntüleyebilir ve sanal pos uygulaması ile **kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

 

* E-Birlik sisteminde bulunan “BAŞVURULAR” menüsünden “Diğer Başvurular” sekmesine girerek kredi kartınız ile ödeme yaparak “Başvuruyu Başlat” butonuna basarak Oda Sicil ve Faaliyet Belgesi Talebinde bulunabilir, elektronik imzalı olarak hazırlanan belgenizi “Mesleki Belgeler” menüsünden alabilirsiniz.

**5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu, elektronik imzanın ıslak imza ile aynı hukuki sonucu doğuracağını belirtir. Bu kanunun sağladığı kolaylık, ilgili belgelerin Odamız tarafından elektronik olarak imzalanarak size dijital ortamda iletilmesini sağlıyor olmasıdır.

** Aidat ödemelerinizi, “ÖDEME İŞLEMLERİ” menüsünden “Oda Tahsilat İşlemleri” sekmesinden ödeyebilir ve işlem makbuzlarınızı alabilirsiniz. Bonus Logolu Kartlara ( TEB , Denizbank, Şekerbank,Garanti Bankası, İNG Bank) taksitli , diğer banka kartları ile tek çekim olarak işlem yapabilirsiniz.

 
Bilgilerinizi rica eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Polat SEZGÜN
Başkan